Mūsu projekti

Jūs varat iepazīties ar iespaidīgākajiem mūsu realizētajiem objektiem, kuros esam izbūvējuši un ierīkojuši gaisa kondicionēšanas, ventilācijas, apkures sistēmas. Šie sarežģītie projekti ļauj novērtēt paveikto darbu mērogu un mūsu speciālistu augsto kvalifikāciju.


“Multifunkcionālais pakalpojumu centrs”, Noliktavu iela 5, Dreiliņi

Veiktie darbi: pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju izbūve. Uzstādīta VERF dzesēšanas sistēma, lokālie serveru telpu kondicionieri. Noliktavas telpā veikta jumta lūku un dabīgās pieplūdes izveide, kā arī destratifikatoru un siltā gaisa pūtēju uzstādīšana.
Platība: 4153 m2
Gads: 2016


“Multifunkcionālais pakalpojumu centrs”, Noliktavu iela 5, Dreiliņi

Veiktie darbi: pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju izbūve. Uzstādīta VERF dzesēšanas sistēma, lokālie serveru telpu kondicionieri. Noliktavas telpā veikta jumta lūku un dabīgās pieplūdes izveide, kā arī destratifikatoru un siltā gaisa pūtēju uzstādīšana.
Platība: 4153 m2
Gads: 2016


"Biroju un noliktavu komplekss", Garā iela 2, Dreiliņi

Veiktie darbi: Izbūvētas pieplūdes – nosūces sistēmas ar dzesēšanas sekciju, kompresora kondensatora blokiem, lokālie serveru telpu kondicionieri.
Platība: 5482 m2
Gads: 2018


“Multifunkcionālais pakalpojumu centrs”, Noliktavu iela 2, Dreiliņi

Veiktie darbi: Izbūvētas pieplūdes – nosūces sistēmas ar dzesēšanas sekciju, kompresora kondensatora blokiem, lokālie serveru telpu kondicionieri.
Platība: 3640 m2
Gads: 2017


"Aptieka un veselības centrs", Andreja Saharova iela 3a, Rīga

Veiktie darbi: pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, dzesēšanas sekcijām un kompresora kondensatora blokiem izveide. Uzstādītas multizonālās dzesēšanas sistēmas un lokālās nosūces sistēmas.
Platība: 1542 m2
Gads: 2019


„Olimpiskais centrs „Ventspils” ventilācijas sistēmas pārbūve atlētikas zālē, basketbola hallē, Sporta ielā 7/9, Ventspilī.

Veiktie darbi: pieplūdes-nosūces ventilācijas sistēmas pārbūve, uzstādot jaunu iekārtu ar freona dzesētāju. Papildus uzstādītas lokālas nosūces no WC telpām, kā arī multi split tipa dzesēšanas sistēmas.
Platība: 150 m2
Gads: 2019


Biokurināmā ūdenssildāmo katlu ar jaudu 2X4 MW uzstādīšana SC “Daugavgrīva” Rīgā, Lēpju ielā 4

Veiktie darbi: ventilācijas un klimata kontroles sistēmas izbūve.  Projektā paredzētas dabīgās pieplūdes un mehāniskā nosūces sistēmas, dūmu nosūces sistēma. Elektrosadalēs un serveru telpās izbūvētas dzesēšanas sistēmas. Platība: 886 m2
Gads: 2020